Dodatki do małej czarnej

Mała czarna stała się klasycznym elementem garderoby. Sukienka ta powinna posiadać każda kobieta. Powodów jest wiele, lecz do najważniejszych należy zaliczyć fakt, że mała czarna to idealny strój na każdą okazję. Mała czarna jest ozdobą samą w sobie, jednak warto pamiętać o dodatkach.

To właśnie dzięki nim sprawimy, że mała czarna staje się elegancka lub bardziej ekstrawagancka. W jaki sposób dobrać dodatki do małej czarnej? Jeśli zależy nam na podkreśleniu elegancji sukienki, zdecydujmy się na delikatną biżuterię. Z pewnością sprawdzi się wówczas sznur pereł oraz małe, perłowe kolczyki. Uzupełnieniem całości będzie zegarek lub bransoletka.

Bardziej nowoczesny charakter małej czarnej uzyskamy, jeśli wybierzemy srebrną biżuterię. Możemy zdecydować się np. na długi łańcuszek z zabawną zawieszką. Dobrze sprawdzą się także srebrne bransoletki.

Wówczas możemy założyć nawet kilka bransoletek. Równie istotny będzie dobór torebek. Kopertówka sprawdzi się podczas eleganckich przyjęć. Duże torby nadają się na mniej formalne spotkania.

www.wyposazeniewnetrz.com.pl