Litery 3D

Trójwymiar jest bardzo interesującą opcją, nie tylko jeśli chodzi o grafikę komputerową oraz wyświetlanie filmów w warunkach kinowych. Aktualne możliwości techniczne pozwalają tworzyć litery 3D, które nadają się doskonale jako składnik reklam świetlnych.

Pod względem budowy są one hybrydą rozwiązań, które już zostały tutaj omówione. Elementem podstawowym jest grafika wykonana ze styroduru, na którą nakleja się lico z pleksiglasu – oczywiście za pomocą specjalnych klejów.

Dobierając odpowiednio kolor materiałów uzyskujemy interesującą wizualnie formę reklamy przestrzennej, która pełen swój potencjał ujawnia dopiero po podświetleniu. Jak wspomnieliśmy wcześniej, płyty PMMA (pleksiglas) mają gładką i połyskliwą powierzchnię.

https://gierczycka.pl/ Gdy drukujemy etykiety lub naklejki cennik uzależniony jest od nakładu, rozmiaru naklejki i rodzaju

Łącząc je z literami 3D z XPS-u mamy niewielkim wysiłkiem znakomity rezultat. Do podświetlania takich liter najlepiej nadają się diody LED, które są małe i które można łatwo wkomponować w strukturę reklamy.

Najlepiej wypada wariant, gdy źródła światła znajdą się pod literami lekko uniesionymi w górę.