Litery ze styroduru

Rynek szyldów jest również ważnym elementem w świecie reklamy zewnętrznej. Doskonałym materiałem do ich przygotowania są litery, ale tym razem nie chodzi o litery świetlne.

Tańsze i łatwiejsze do wykonania są litery ze styroduru. Jaki materiał kryje się za tym tajemniczym terminem? Chodzi o ekstradowaną piankę poliestrową określaną skrótowo jako XPS.

Tworzywo jest wizualnie i pod względem faktury bardzo zbliżone do styropianu, czyli sprężonego polistyrenu. Struktura XPS-u jest jednak zdecydowanie bardziej jednorodna i gładka, przez co nadaje się on idealnie do celów promocyjnych.

call center Gdy drukujemy naklejki cennik uzalezniony jest od nakładu https://booklet.pl/kalkulator policzy to nasz kalkulator

Zachowuje przy tym wszelkie walory techniczne zwykłego styropianu – jest bardzo lekki, łatwy do pomalowania na dowolny kolor i niestraszne mu zmienne warunki pogodowe. Ze styroduru można wytwarzać nie tylko litery, ale również kształty geometryczne, loga czy zdobienia.

W warunkach nocnych szyld wykonany z tego tworzywa można wyeksponować za pomocą oświetlenia zewnętrznego w postaci lamp kierunkowych. Można je również umieścić w szczelinach między literami a płaską powierzchnią.

kartki świąteczne