Polski hydraulik

Polski hydraulik, który w pewnym momencie otrzymał nawet konkretny wizerunek medialny, stał się symbolem. Jego wykreowanie miało w jakiś sposób pomóc w wypromowaniu polskich pracowników, którzy zarobkują poza granicami kraju i wpłynąć na obalenie niektórych negatywnych stereotypów. Czy to się udało? Trudno ocenić, jednak w tym miejscu skupmy się lepiej na polskich hydraulikach, którzy nadal pracują nad Wisłą i z których usług korzystamy na co dzień.

Niestety, po tym, jak Polska wstąpiła w szeregi Unii Europejskiej, z naszego kraju wyjechało wielu specjalistów, w tym również hydraulików. Zdaje się, że dość znacząco wpłynęło to na jakość świadczonych usług. Zmniejszyła się konkurencja, co spowodowało, że wielu ludzi zaczęło mniej profesjonalnie podchodzić do wykonywania swoich obowiązków, na czym ucierpieliśmy my wszyscy.

Kiedy hydraulik ma zleceń pod dostatkiem, to może sobie pozwolić na niedotrzymywanie terminów czy też robienie fuszerki, a przynajmniej wielu osobom tak się właśnie wydaje.

choroby.cywilizacja.com.pl