Strój do pracy na mroźne dni

Kiedy nadchodzi zima i pogoda staje się nieznośna, ludzie, a zwłaszcza kobiety, zaczynają mieć problemy z dobraniem odpowiedniego stroju do pracy. Z jednej strony ich stanowisko wymaga eleganckiego stroju, bez względu na temperaturę, z drugiej jednak oni sami woleliby nie marznąć i nie złapać żadnego przeziębienia.

Co więc można zrobić, by nie naruszyć obowiązującego dress codu, a jednocześnie czuć się jak najbardziej komfortowo? To, że na dworze panuje nieznośny chłód, nie oznacza, że nie można wyglądać szykownie. Panie, zamiast spódniczki mogą spokojnie założyć długie, czarne spodnie z nieco grubszego materiału.

Jeśli natomiast zależy im na tym elemencie garderoby, mogą zawsze przyjść w długich, eleganckich kozakach, które skutecznie ochronią nogi przed zimnem. Niezastąpione okażą się również grube rajstopy.

Jeśli chodzi o górę, to zamiast bawełnianego żakietu można spokojnie założyć model tweedowy lub, w przypadku mniej sztywnych reguł dla pracowników, ciepły, ale elegancki sweter pepe jeans (jego idealnym dopełnieniem będzie klasyczna spódniczka lub eleganckie, proste spodnie).

producent odzieży damskiej markowej