T-shirt i marynarka

Czy mężczyzna może założyć t-shirt pod marynarkę, czy w ogóle mu wypada. Okazuje się, że dzisiaj to bardzo powszechny sposób zabawy z modą. Otóż założenie koszulki z krótkim rękawkiem pod marynarkę wygląda naprawdę elegancko. Jednak tylko i wyłącznie, gdy koszulka jest dobra jakościowo i swoim kolorem nawiązuje do marynarki. Powinna być gładka, bez aplikacji, wzorów, czy kolorowych wstawek.

Jeśli chcemy uzyskać elegancki, ale jednocześnie wygodny styl, to możemy wykorzystać sportową wersję marynarki. W tym celu można założyć jeansy, wcale nie ciemne oraz sportowe buty. Koszulka może być z grafiką, a marynarka oczywiście odpięta. Jednak pamiętajmy, że jeżeli taka stylizacja ma się sprawdzić, mężczyzna musi się w niej dobrze prezentować. Dlatego wskazywałabym raczej na osoby wysokie oraz szczupłe.

Takie połączenie idealnie sprawdzi się do pracy, do znajomych na domówkę, a także na randkę do kina. ponieważ strój jest jednocześnie sportowy, ale z nutą elegancji, nadaje się naprawdę na wiele okazji. Poza tym to także doskonała wersja ubioru dla małego przystojniaka, jakoś od razu wyda nam się dorosły. Podkreślę jeszcze tylko, ze marynarka powinna być luźniejsza, rozpięta, a koszulka włożona w spodnie. Tutaj również można wywinąć mankiety rękawów, co podkreśli wygodny, młodzieżowy styl.

Marynarka może być elegancka, choć w pierwszym momencie może się to wydawać błędnym zestawieniem, jednak jak się zobaczy mężczyznę w tej stylizacji, to nie ma się już żadnych obiekcji.